İletişim Bilgileri  

 
Telefon ve e-posta Desteği
Bildiri özeti nedir?
Bildiri özeti nasıl hazırlanır?
Bildiri özeti örnekleri
Kabul mektubu örnekleri
Ana Sayfaya Dönüş
 

Kongre web sitesi, online kongre çözümleri, online bildiri, elektronik poster (e-poster), elektronik program, bildiri özeti CD'si

Kongre Web Sitesi


Kongre, seminer, kurs ve daha pek çok türdeki organizasyonların duyurulmasında en etkin ve kalıcı ortam şüphesiz internettir. İyi bir kongre sitesi hem bilgiye daha çabuk ulaştırır, hem de organizasyona verdiğiniz önemi gösterir.

"Online Kongre" hizmetlerimiz, toplantılarınız için seçebileceğiniz bir çok elektronik servisi kapsar: Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi üzerinde online bildiri özeti, bilimsel program ajandası, kongre ve otel kaydı ile e-poster, dijital duyuru ve daha pek çok konudaki ihtiyaçlarınıza çözümler sunar.

Online Kongre'nin tüm servisleri ardında 12 yıldan fazla tecrübesi bulunan LookUs® tarafından sağlanır (bkz. Destek Verdiğimiz Kongreler Takvimi).

Aynı zamanda sizin oluşturduğunuz sitelere de dilediğiniz online ürünlerimizle destek veriyoruz. Sözgelimi web sitesini sizin yaptığınız bir organizasyon için sadece bildiri özeti toplama hizmetini bizden alabiliyorsunuz.

Sizin için zamanın değerini biliyoruz. Sisteminizi en kısa sürede aktif hale getiriyor, güncellemelerinizi anında gerçekleştiriyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

LookUs ekibi olarak, uzun yıllar boyunca bu kriterleri gözeterek 400'ün üzerinde organizasyon için web sitesi tasarladık. Bu siteleri işletirken her zaman "en iyi" seçeneği sunmak için kullanıcı alışkanlıkları dahil pek çok konuda bilgi topladık ve değerlendirdik.

Biz yaptığımız tüm sayfaların benzersiz ve göz alıcı tasarımı olmasını, en önemlisi de güncel bilgiye en hızlı erişimi sağlamasını amaçlıyoruz.

Basitlik İçerikleri sunarken, en son teknolojileri kullanmayı ve geliştirmeyi ihmal etmiyoruz. Ama kimseden karışık menüleri çözmesini, saatlerini bilgisayar başında geçiren internet gurusu olmasını beklemiyoruz. Bunun için tüm çözümlerimizi bir parça "basitleştiriyoruz".

Bize duyduğunuz güvenin farkındayız. Bunun için çok çalışıyoruz.

Süreç nasıl işler?

Ajansınızın çalıştığı duyuru, taslak, hatta kendi yazdığınız dokümanları alırız. Hangi bilginin hangi başlık altına geleceğinden, sayfa düzenine kadar tüm tasarımı en kısa sürede bitirir ve görüşünüze sunarız. Onaydan kısa bir süre sonra da adınıza revize ettiğimiz alan adı altından sitenizi yayına sokarız.

Dilerseniz LookUs'ın ücretsiz ve "sınırsız" sunduğu alan adlarını da kullanabilirsiniz. Tüm güncellemelerinizi takip eden LookUs ekibi, sizden gelen e-postayı anında işleme sokar ve en kısa sürede sonuçlandırarak haber verir.

Ücretsiz alan adları

Sektör için ayırdığımız alan adlarını sınırsız ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Böylece süresi dolan alan adları için de ekstra ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Aşağıdaki boşluklara size uygun kelime (ya da kelimeleri) getirerek en uygun web adresini oluşturabilir ve istekte bulunabilirsiniz:

• www.[................................].kongresi.info
• www.[................................].konferansi.info
• www.[................................].kursu.org
• www.[................................].gunleri.org
• www.[................................].sempozyumu.info
• www.[................................].simpozyumu.info

Yukarıdaki alan adları, talep edildikten 10 dakika sonra aktif hale getirilir.

Örnek:
www.cerrahi.kongresi.info
www.patoloji.kursu.org
www.halksagligi2011.konferansi.info

Kongre sitesi, gerekli dokümanların sağlanması halinde 3 ila 7 gün arasında değişen sürelerde yayınlanır. Online Bildiri Özeti sistemi AbstractAgent™'ın uygulama süresi ise dakikalarla sınırlıdır. Güncellemeler anında gerçekleştirilir.
 

  Online Kayıt ve Konaklama

 

 

 
 

Online Kongre Hizmetleri
Kongre Web Sitesi
Bildiri Özeti Toplama ve Değerlendirme
Online Kayıt ve Konaklama
Elektronik Poster (e-poster)
Video Podcast, WebCast
Bilimsel Program Düzenleyici
Bildiri Özeti ve Tam Metin CD'leri
 

Online Kurumsal Hizmetler
Dernekler İçin Web Siteleri
Hakemli Dergiler İçin Online Makale Toplama
   ve Değerlendirme

Uluslararası Dizin Danışmanlığı
PubMed®, LinkOut® Hizmetleri
Online Çalışma Grupları
 

Referans
Çalıştığımız Online Hakemli Dergiler
Destek Verdiğimiz Kongreler
Yazarlar İçin Teknik Bilgiler

İletişim
Bize Ulaşın
LookUs

 
 
1999 - 2019 © LookUs Scientific

Bu sitede sözü edilen uygulamalara ait teknoloji, uygulama metodu, ekran görünüşleri; ticari marka, ticari görünüm, kanun dışı rekabet ve başka kanunlarca; yerel ve uluslararası copyright düzenlemeleri ile korunmuştur. Site üzerindeki herhangi bir metin ve imaj LookUs Bilişim Hizmetleri Ltd.'nin açık ve net izni olmadan kopyalanamaz veya dağıtılamaz.
Metinler ve şekiller içinde geçen gerçek şirket ve ürün adları, ilgili firmaların ticari markaları olabilir.